8 * 6mm 2-electrode shkarkimit të gazit tub 800V- - China Ningbo Zhengmao Electronics

8 * 6mm 2-elektrodave tubi shkarkimi gaz 800V-


 • FOB Çmimi: US $ 0,15-0,3 / Copë
 • Min.urdhër Sasia: 10000Piece / Copë
 • Furnizimi Aftësia: 100000 Copë / copë në muaj
 • Port: Ningbo
 • Termat pagesës: T / T paraprakisht
 • Detail Product

  Produkt Tags

  Features Aplikacion
  ● kohë shumë të gjatë të jetës  ● Ignition i llambat fshehėn
  ● Performanca e qëndrueshme gjatë jetës
  ● Insensitive performance against variations in temperature
  ● humbjet shumë të ulët kalimi
  ● kohë shumë të shkurtër avari
  ● High besueshmërinë me dizajn të fortë
  ● RoHS compatibility

  Të dhënat teknike :

  Switching Spark Gap

  ZM86 2R800L-

  Nominale DC Shkëndija-over tensionit

  715

  V

  devijimi Voltage

  ± 10%

  V

  vlerat fillestare

  Vlera e parë ndezjen pas 24 orësh në errësirë

  ≤820

  V

  Pas vlerat ndezjen

  640-770

  V

  jeta elektrike

  After 200000 ignitions,first ignition value after 24 hours in darkness

  ≤870

  V

  Pas vlerat ndezjen

  640-780

  V

  Switching operacionet

  300000

  ignitions

  Parametrat qark Test

  Qarku i hapur tension V 0

  900

  V

  Loading rezistenca R

  68

  Shkarkimin vëllim C

  100

  n F

  induktancë L

  0.5

  μH

  Shkarkimi pik e tanishme

  ~ 400

  A

   Tolerance of VS at 100000 ignitions (Note)

  70

  V

  Të dhëna të përgjithshme teknike

  Rezistenca izolimin në 100V DC

  ≥10 9

  Ω

  Vëllim në 1MHz

  <1.3

  PF

  Operimi dhe ruajtjen e temperaturës

  -40 ... + 125

    ℃

  Switching frekuencave

  100

  Hz

  koha Breakdown

  ≤50

  ns

  peshë

  ~ 1.5

  G

  Shënim: Hendeku Switching Shkëndija është eksperimentuar në këtë qark, duke eksperimentuar atë 10.000 herë, rekord DC Shkëndija-mbi tension 10 herë gjatë kësaj periudhe. Pastaj eksperimentuar atë 90000 herë, rekord DC Shkëndija-mbi tension 10 herë gjatë kësaj periudhe. (Devijim në mes të tensionit të ulët të shkarkimit dhe të tensionit të lartë shkarkimit)

 • Previous:
 • Next:

 • WhatsApp Online Chat!