• banner
  • banner2 拷贝副本
  • banner3 拷贝副本

ZhengMao Zgjidhja

Ne ofrojmë një gamë të gjerë të Formacionet produktit
që pikërisht përshtatet për aplikacione të ndryshme dhe mjediset operative.

Rreth kompanisë

Me transport të përshtatshëm dhe të zhvillimit të shpejtë ekonomik,  Ningbo Zhengmao Electronics Co, Ltd  (me ish emrin Shitong Telecommunication Ningbo Fabrika Komponenti) është e vendosur në jug të Provincës Ningbo Zhejiang, Kinë. E themeluar në vitin 2002, kompania jonë e specializuar në kërkime dhe prodhimit Switching Mangësitë shkëndijë, shkarkimit të gazit tub dhe të tjerët.

Kontakt ZhengMao

Për pyetje në lidhje me produktet tona apo çmimores, ju lutem të lënë email-it tuaj për ne dhe ne do të jemi në kontakt brenda 24 orëve.
WhatsApp Online Chat!