ГОЛЕМ ПОПУСТ

Ningbo Zhengmao Електроника копродукции, ООД

За сите клиенти:

Нашите јазот префрлување искра, пренапони пренапон и висока моќ празнење цевка се развиени на процесот и подобрување на степенот на автоматизација на опремата за производство сега се достапни по цена: на пример, 7.2 / 8 * 10 mm (8/20 μs параметар може да се постигне 30KA), 6 * 6 * 8and 6 * 8 може да достигне 20KA, и 5 * 7.5 може да достигне 15KA. Цената е 0,23 $ / ЕЕЗ. 5,5 * 4/5 * 5 и триод сите се реши проблемот со краток спој, и перформанси може да се спореди со познатиот бренд. цевка празнење прекинувачот е во водечка позиција.

Се надевам дека можеме искрено и пријателска соработка, како што голем број на преговорите. Ви благодарам!

                                                                                                                                                                                            2019/07/10                        


Време на мислењето: Jul-10-2019
WhatsApp Онлајн Chat!