• banner
  • banner2 拷贝副本
  • banner3 拷贝副本

Производи Трансферот

Ние нудиме широк спектар на производи тиа
кои точно одговараат за различни апликации и оперативни средини.

ZhengMao решение

Ние нудиме широк спектар на производи тиа
кои точно одговараат за различни апликации и оперативни средини.

за компанијата

Со удобен превоз и брз економски развој,  Ningbo Zhengmao Електроника копродукции, Ltd  (со поранешното име Ningbo Shitong телекомуникации Компонента Фабрика) се наоѓа во јужниот дел на Ningbo Жеџијанг провинција, Кина. Основана во 2002 година, нашата компанија специјализирана за истражување и производство Префрлување искра празнини, гас празнење цевка и други.

контакт ZhengMao

За информации во врска со нашите производи и ценовникот, Ве молиме да го напуштите вашиот e-mail на нас и ние ќе бидеме во контакт во рок од 24 часа.
WhatsApp Онлајн Chat!