ZM 8*6 2-pole switching spark gap 110V - China Ningbo Zhengmao Electronics

ZM 8 * 6 2-pol boshllëk kalimi ndezë 110V


 • FOB Çmimi: US $0.15 - 0.3 / Piece
 • Min.urdhër Sasia: 10000Piece/Pieces
 • Furnizimi Aftësia: 100000 Piece/Pieces per Month
 • Port: Ningbo
 • Termat pagesës: T/T in advance
 • Detail Product

  Produkt Tags

  Features Applications
  ● Extremely long life time

  ● Insensitive performance against        variations in   temperature

  ● Stable performance over life

  ● Very low switching losses

  ● Very short breakdown time

  ● RoHS-compatible

  ● High reliability by robust design

   

  ● Ignition of HID lamps

   

   

  Të dhënat teknike :

  Switching Spark Gap ZM86 2R110L
  Nominale DC Shkëndija-over tensionit 110 V
  devijimi Voltage ± 20% V
  vlerat fillestare
  Vlera e parë ndezjen ≤132 V
  Pas vlerat ndezjen  90-125 V
  jeta elektrike
  Pas 200000 ignitions, vlera e parë ndezjen pas 24 orësh në errësirë  ≤145 V
  Pas vlerat ndezjen  90-130 V
  Switching operacionet 1000000 ignitions
  Parametrat qark Test
  Qarku i hapur tension V 0 230 V
  Loading rezistenca R 15
  Shkarkimin vëllim C 2.2 μF
  induktancë L 10 μH
  Shkarkimi pik e tanishme
   ~ 300 A
  Devijimi i VS në 100.000 ignitions (Shënim)
   25 V
  Të dhëna të përgjithshme teknike
  Rezistenca izolimin në 50V DC ≥10 8 Ω
  Vëllim në 1MHz <1.3 PF
  Operimi dhe ruajtjen e temperaturës -20 ... + 125   ℃
  Switching frekuencave 70 Hz
  koha Breakdown ≤50 ns
  peshë ~ 1.5 G

  Shënim: Në këtë diagram qark, testi i parë 10000 herë me 10 të dhënat, atëherë provoni 90000 herë me 10 shënimeve (toleranca në mes të tensionit të ulët të shkarkimit dhe të tensionit të lartë shkarkimit).

 • Previous:
 • Next:

 • WhatsApp Online Chat!