ZM8 * 6mm 2R 110L-800L kalimi hendekun shkëndijë - China Ningbo Zhengmao Electronics

ZM8 * 6mm 2R 110L-800L kalimi boshllëk ndezë


 • FOB Çmimi: US $ 0,15-0,3 / Copë
 • Min.urdhër Sasia: 10000Piece / Copë
 • Furnizimi Aftësia: 100000 Copë / copë në muaj
 • Port: Ningbo
 • Termat pagesës: T / T paraprakisht
 • Detail Product

  Produkt Tags

  Type (Ф8 × 6mm)

  ZM86
  230L
  ZM86
  350L-
  ZM86
  350L
  ZM86
  350L +
  ZM86
  400 litra
  ZM86
  450L
  ZM86
  500L
  ZM86
  600L
  ZM86
  800L-
   ZM86
  800L

  DC Spark-over 
  tension dhe 
  devijimi (V)

  230 ±
  15%

  320 ±
  12%

  350 ±
  10%

  370 ±
  10%

  400 ±
  10%

  450 ±
  10%

  500 ±
  10%

  600 ±
  10%

  730 ±
  10%

  800 ±
  10%
  Devijimi VS në 100000 ignitions (V) Note  35  40  40  40  45  50  55  60  70 70
  After200000 vatra,
  parë tension ndezë-over në errësirë (V)
  <275  <375 <410 <435 <470 <530 <590 <710  <870 <930

  Operacionet Switching (Ignitions)

  2000000

  400000

  400000

  400000

  400000

  300000

  300000

  300000

  300000

  300000
  tension qark i hapur (V) 230 400 450 450 450 500 650 900 900 1000
  pik shkarkimi aktual (A) ~ 100 ~ 500 ~ 500 ~ 500 ~ 500 ~ 500 ~ 400 ~ 400 ~ 400 ~ 400
  Kalimi frekuencë (Hz) 20 150 150 140 130 120 170 210 130 120

  rezistenca izolimin (Ω)

  ≥10 9

  ≥10 9

  ≥10 9

  ≥10 9

  ≥10 9

  ≥10 9

  ≥10 9

  ≥10 9

  ≥10 9

  ≥10 9

  Vëllim (1MHz) PF

  <1.3 <1.3 <1.3 <1.3 <1.3 <1.3 <1.3 <1.3 <1.3 <1.3

  Operimi dhe temperatura e magazinimit (℃)

  -40 ... + 125

  -40 ... + 125

  -40 ... + 125

  -40 ... + 125

  -40 ... + 125

  -40 ... + 125

  -40 ... + 125

  -40 ... + 125

  -40 ... + 125

  -40 ... + 125

  Ora Breakdown (ns) ≤50 ≤50

  ≤50

  ≤50 ≤50

  ≤50

  ≤50 ≤50

  ≤50

  ≤50

  Shënim: Në thiscircuit diagram, testi i parë 10000 herë me 10 të dhënat, atëherë provoni 90000 herë me 10 shënimeve (devijimit në mes të tensionit të ulët të shkarkimit dhe të tensionit të lartë shkarkimit).

 • Previous:
 • Next:

 • WhatsApp Online Chat!