8 * 6mm 2-electrode shkarkimit të gazit tub 800V- - China Ningbo Zhengmao Electronics

8 * 6mm 2-elektrodave tubi shkarkimi gaz 800V-


 • FOB Çmimi: US $ 0,15-0,3 / Copë
 • Min.urdhër Sasia: 10000Piece / Copë
 • Furnizimi Aftësia: 100000 Copë / copë në muaj
 • Port: Ningbo
 • Termat pagesës: T / T paraprakisht
 • Detail Product

  Produkt Tags

  Features Aplikacion
   ● Extremely long life time

  ● Performanca e qëndrueshme gjatë jetës

  ● performance pandjeshëm ndaj ndryshimeve të temperaturës

  ● humbjet shumë të ulët kalimi

  ● kohë shumë të shkurtër avari

  ● High besueshmërinë me dizajn të fortë

  ● RoHS compatibility

   ● Ignition i llambat fshehėn

  Të dhënat teknike :

  Switching Spark Gap     ZM86 2R800L-
  tensionit nominal avari 715 V
  gamë të tensionit ± 10% V
  vlerat fillestare
  Vlera e parë ndezjen pas 24 orësh në errësirë ≤820 V
  Pas vlerat ndezjen 640-770 V
  Koha Electrical jeta
  pas përdorimit të parë me vlerë ndezjen after24 orë në errësirë ≤870 V
  Pas vlerat ndezjen 640-780 V
  Numri i kthesë-off (herë) 300000 ignitions
  Parametrat qark Test
  Qarku i hapur tension V 0 900 V
  Loading rezistenca R 68
  Shkarkimin vëllim C 100 n F
  induktancë L 0.5 μH
  Shkarkimi pik e tanishme ~ 400 A
   Toleranca e VS në 100,000 ignitions  70 V
  Të dhëna të përgjithshme teknike
  Rezistenca izolimin në 100V DC ≥10 9 Ω
  Vëllim në 1MHz <1.3 PF
  Operimi dhe ruajtjen e temperaturës -40 ... + 125   ℃
  Switching frekuencave 130 Hz
  koha Breakdown ≤50 ns
  peshë ~ 1.5 G

  Shënim: Hendeku Switching Shkëndija është eksperimentuar në këtë qark, duke eksperimentuar atë 10.000 herë, rekord DC Shkëndija-mbi tension 10 herë gjatë kësaj periudhe. Pastaj eksperimentuar atë 90000 herë, rekord DC Shkëndija-mbi tension 10 herë gjatë kësaj periudhe. (Devijim në mes të tensionit të ulët të shkarkimit dhe të tensionit të lartë shkarkimit)

 • Previous:
 • Next:

 • WhatsApp Online Chat!